• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

HAKKIMIZDA

       Firmamız, 1992 yılında inşaat malzemeleri satış ve pazarlama alanında faaliyete başlamış daha sonra mermer, granit satışı ve uygulaması, mermer ithalat ve ihracat işlerini yapmıştır.

      Kadrosuna dahil olan teknik ekiple birlikte mühendislik hizmetleri de vermeye başlamış bununla birlikte alt yapı ve üst yapı işlerini de yapmıştır.

     Kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız,  gerçekleştirdiği tüm faaliyet  alanlarında aynı hassasiyeti göstermiş, müşteri memnuniyetini esas almıştır.

    2011 Yılında başladığımız yapı müteahhitliği alanında da kendine has, özellikli ve yenilikçi projelerini müşterileriyle buluşturmuştur. Bu alanda Bursa’da bir ilk olarak profesyonel satış ofisi kurulmuş,  CRM müşteri takip sistemi hayata geçirilerek  profesyonelleşmenin ilk adımları atılmıştır.

    İnsana ve insanın gelişmesine önem veren firmamız  bünyesinde çalıştırdığı ve taşere ettiği işlerde  çalışan personelinin  mesleki  ve idari eğitim bilgileriyle donatılmasını sağlayarak sürekli gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.Bu bağlamda 2015 yılında kalite çalışmalarına başlayan firmamızın konu hakkındaki çalışmaları halen devam etmektedir.

    Emiroğulları Şirketi İcra Kurulu’nda alınan karar gereği, gerçekleştirilen faaliyetlerde uzmanlaşmaya gidilerek ticari faaliyetlerini yapı müteahhitliği ile sınırlandırmaya karar vermiştir.

    Emiroğulları Şirketi, kuruluşundan  bu güne faaliyet gösterdiği  alanlarda rakip ve paydaşlarının güvenini kazanmış  ve  bu kazanımdan aldığı güçle yoluna devam edecektir.