• Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
  • Mavi Yeşil
Emiroğulları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

BURSA KİRALIK İŞYERİ

Aradığınız iş yeri tam da aradığınız fiyatlar ve özellikler ile burada! Emlak ilanlarımızda rakipsiz fiyat ve mekanlar ile her zaman sizlere en iyiyi sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. En prestijli ofisler en trend evler bizde. Üstelik satılık ve kiralık seçenekleri ile. Sitemizi veya ofislerimizi ziyaret edin aradığınızı tek seferde bulmanın avantajını yakalayın. 

 

Bursa kiralık iş yeri aradığınız emlak türü mü o zaman doğru yerdesiniz. Bursa'daki en gözde ofisler bursakiralikdaire.com'da! Kiralık dükkanlar, plaza katları, en şık ofisler portföyümüzde sizleri bekliyor. Ekip olarak kalite ve lüksü ayağınıza getiriyor sahadaki arkadaşlarımız sayesinde mekanları hemen görmenizi ve gezmenizi sağlıyoruz. Bursa kiralık iş yeri seçeneklerimiz ile aradığınızı mutlaka bulmanızı hedefliyoruz. 

 

Emiroğulları olarak portföyümüzle Bursa bölgesinde kiralık ofis, kiralık işyeri, kiralık plaza tanıtımları ile sizlere geniş seçenekler sunuyoruz. Siz de Bursa bölgesinde kiralık plaza katı, işyeri veya ofis arıyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizim ile irtibata geçin. Ayrıca ofislerimizde kat karşılığı sözleşmeler yapabilir, sözleşmelerdeki sorunların üzerinden geçebilirsiniz. Alanında uzman, aktif ekimiz ile Bursa'da kiralık ve satılık emlak piyasasındaki hakimiyetimizi koruyor, geniş seçenek imkanları sunuyoruz. 

 

Online sitemiz üzerinden e-kataloğumuzu inceleyebilir, ya da numaranızı bize ulaştırıp sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz telefon üzerinden de sizi bilgilendirecek aklınıza takılan tüm soruları cevaplayacaktır. Sektördeki 22. yılımızın verdiği tecrübe ile bu işe işin mutfağından başlayan bir ekip olarak sizlere profesyonelliğin tüm konforunu yaşatmayı hedefliyor, güvenilir bir firma ile yapılan işlerin pozitif sonuçlarını hatırlatıyoruz.